HAKKIMIZDAPVC Pencere sektörünün öncü firması  İstanbul ilinin Silivri ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Güzel Pvc, güler yüzlü personeli ve müşterilerin isteklerine uygun çözümleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

GÜZEL PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini oluşturan elemanların cam ve vida hariç tamamının üretimini yapan tek firmadır. Bizler de bu kaliteyi ve ürün çeşitliliğini İstanbul ili ve çevresinde satış noktası olarak sizlere sunmak istedik ve bu amaçla sektörde yerimizi aldık. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. 

Fıratpen’in renkli dünyasıyla ve standart üstü serileriyle tanışmak için sizleri de Güzel Pvc satış noktamıza bekliyoruz.İstanbul ilinin Silivri ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Güzel Pvc güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Güzel Pvc  bekliyoruz.